Ліс на Прозоро.Продажі – купити на електронному майданчику УУБ

У лютому 2020 р. набула чинності Постанова №1178, згідно з якою прямі договори замінив продаж лісу на Прозоро.Продажі. На подібну реформу уряд наважився через велику кількість корупційних схем, завдяки яким близько 15% ринку працювали напівлегально.

Навіть за короткий проміжок часу відкритий продаж необробленої деревини на спеціальних майданчиках на зразок sale.uub.com.ua суттєво змінив ситуацію. Прозоре формування цін та чесні конкурентні торги дозволяють завоювати прихильність потенційних покупців та громадськості. Купити ліс на Прозоро можна без хабарів і відкатів. А одержаний прибуток допомагає розвивати галузь, замість того, щоб збагачувати недобросовісних чиновників.

Як проходить продаж лісу на Прозоро.Продажі?

Більше 15% території нашої країни вкриті лісовими насадженнями – за рівнем лісистості серед країн Європи ми на 9-му місці. Для прикладу, тільки Державне агентство лісових ресурсів розпоряджається майже 8 мільйонами гектарів лісу, а це 73% від загального лісового фонду України.

Щороку постійні лісокористувачі сплачують до бюджету близько 3 млрд. грн. На електронних аукціонах Прозоро ліс купують приватні підприємства, діяльність яких пов’язана з будівництвом, великою промисловістю, виробництвом сільськогосподарської продукції та товарів побутового вжитку.

У 2016 р. онлайн-торги Prozorro.Sale стали справжнім проривом у сфері продажу/здачі в оренду різних видів державних і комунальних активів – будинків, квартир, земельних ділянок, майна банкрутів, об’єктів малої приватизації та багатьох інших. За цей час на спеціальних майданчиках, у тому числі платформі Української універсальної біржі, проведено більше 300 тис. публічних аукціонів, шо поповнили бюджет країни на 31 млрд. грн.

Ліс на Прозоро.Продажі – купити на електронному майданчику УУБ

З появою електронних аукціонів Prozorro.Sale деревообробним підприємствам більше не треба платити відкати та шукати посередників. За усіма етапами продажу – з моменту оголошення торгів до підписання угоди – можна спостерігати онлайн та одразу оскаржити неправомірні дії учасників. Кінцева ціна лісу на Прозоро.Продажі формується автоматично і залежить виключно від кількості бажаючих придбати конкретний лот.

Аналізуючи результати проведених торгів, можна з впевненістю сказати, що їх запуск на Prozorro.Sale пройшов надзвичайно успішно. Протягом останніх десяти місяців на авторизованих майданчиках, у тому числі sale.uub.com.ua, відбулося 1 500 публічних аукціонів з продажу лісу, на які зареєструвалося більше 500 учасників. Отриманий прибуток вже склав 347 млн. грн., з них майже 87 млн. грн. до бюджету сплатили саме наші клієнти.

Хочете перемогти в електронних торгах лісом на Прозоро.Продажі? Звертайтеся до фахівців платформи УУБ - (044) 221-32-33. Вчасно потрапити на бажаний аукціон вам допоможе наша E-mail-розсилка, а також зручний Telegram- і Viber-бот.