Найвигідніша ціна на круглі лісоматеріали на торгах Прозорро.Продажі

Нещодавно на Прозорро.Продажі з’явився новий напрямок: починаючи з 01 лютого 2020 року на електронних аукціонах можна придбати лісоматеріали круглі в асортименті. Достатньо лише обрати надійний майданчик – такий як Українська універсальна біржа.

Наші клієнти і раніше могли придбати необроблену деревину на прозорих аукціонах, однак лісгоспи робили це за власним бажанням. Тепер використання електронної системи ProZorro.Sale дозволяє організаторам реалізовувати круглі лісоматеріали за ціною на рівні ринкової. До того ж, уся заготовлена сировина виставляється на продаж публічно, що виключає будь-які незаконні «договорняки» і схеми.

Круглі лісоматеріали листяних порід користуються попитом на Прозорро.Продажі

Експериментальний проект, ініціатором якого разом з державним підприємством «Прозорро.Продажі» виступило Міністерство енергетики і захисту довкілля, передбачає обов’язкову реалізацію великих партій лісу-кругляку на публічних онлайн-аукціонах. Це правило розповсюджується на круглі лісоматеріали і листяних, і хвойних порід, заготовлених постійними лісгоспами, річний прибуток яких складає щонайменше 10 мільйонів гривень.

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів №1178 «Про впровадження експериментального проекту з реалізації необробленої деревини на електронних аукціонах», мінімум чверть усіх запасів необробленої деревини подібні підприємства зобов’язуються продавати на відкритих онлайн-торгах. Так, під час продажу уся сировина, в тому числі круглі лісоматеріали листяних порід, формується у лоти залежно від сорту, породи, класу якості, періоду заготівлі, довжини і діаметра стовбура. На майданчику sale.uub.com.ua ви зможете без перешкод придбати кругляк дубу, клена, ясеня та дерев інших листяних порід. При цьому вам не потрібно шукати знайомих чи, тим більше, платити комусь хабарі.

Обрати лісоматеріали круглі хвойних порід на майданчику Української універсальної біржі

Не меншою популярністю серед покупців користуються і круглі лісоматеріали хвойних порід. Незалежно від виду, на аукціони поки що виставляються великі лоти – їх мінімальний обсяг складає 150 куб. м, а бюджет починається з 200 000 грн. Реалізація необробленої деревини на публічних аукціонах зробить ринок більш прозорим та дозволить залучити до торгів якомога більше учасників.

Довгий час вітчизняні лісгоспи продавали сировину, отриману з дерев хвойних порід (сосни, ялини), деревообробним підприємствам напряму. Досить часто подібні угоди мали корупційну складову – ціни штучно занижувалися під конкретного покупця або лісоматеріали від початку продавалися надто дорого, паралельно ж їх пропонували купити в обхід усіх процедур, надаючи знижки в обмін на «відкати».

Купити круглі лісоматеріали хвойних і листяних порід швидко, за зрозумілою процедурою та керуючись заздалегідь встановленими правилами, ви зможете на електронному майданчику Української універсальної біржі. Підпишіться на Email-розсилку та зручні Viber- і Telegram-бот - слідкуйте за новими аукціонами в режимі 24/7!