Як продати дуб-кругляк у м. Житомир – поради фахівців УУБ

Цікавитеся оголошеннями на зразок «Продам дуб-кругляк у Житомирі»? В Україні керівників багатьох лісозаготівельних підприємств хвилює питання прозорої реалізації заготовленої сировини. Адже ця галузь давно асоціюється з тіньовими домовленостями та корупцією. Уникнути подібних проблем можна, скориставшись електронними аукціонами Прозорро.Продажі.

Як сьогодні можна купити дуб-кругляк у Житомирі – без ризиків та за привабливою ціною

Необробленою деревиною називають лісоматеріали, які отримують шляхом розпилення на окремі частини цілих повалених дерев та колод з метою їх переробки та подальшого використання. Довгий час основна маса заготовленої деревини продавалася за прямими договорами. Коли у певних колах з’являлося оголошення «Продам кругляк дубу у Житомирі», деревообробні підприємства напряму домовлялися з керівниками лісгоспів. Звісно, ціни в таких угодах були значно нижчими від ринкових. Як і інформація про обсяги проданої сировини, вони ніде не обліковувалися.

Та поступово незаконні схеми і тіньові «договорняки» відходять у минуле. 01 лютого 2020 р. Міністерство енергетики і захисту довкілля спільно з державним підприємством «Прозорро.Продажі» запустили новий проект, над яким також працювали фахівці Держлісагенства і експерти незалежного аналітичного центру «Офіс ефективного регулювання BRDO». Найбільшою популярністю під час продажу користується сировина листяних і хвойних порід дерев – дубу, сосни, буку, ялини, грабу, верби, тополі.

Тепер вам не потрібно давати в інтернеті оголошення на зразок «Куплю дуб-кругляк у Житомирі». Незалежно від регіону, сьогодні придбати лісоматеріали найвищої якості можна на відкритих електронних аукціонах ProZorro.Sale. Частина лісозаготівельників давно користується цією можливістю виключно на добровільних засадах. Зараз же уряд зобов’язав постійних лісокористувачів продавати через майданчики ProZorro.Sale частину дубу-кругляку у Житомирі, Києві, Полтаві, Харкові та інших регіонах України. Зокрема це стосується тих лісгоспів, щорічний прибуток яких перевищує десять мільйонів гривень.

Придбати кругляк дубу у м. Житомир на майданчику sale.uub.com.ua

Згідно нової Постанови Кабінету міністрів №1178 «Про проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини», на майданчику Української універсальної біржі ви можете придбати великі партії дубу-кругляку. Так, відповідно до нових нормативів, на торги Прозорро.Продажі лісові господарства зобов’язуються виставляти від 25% власних запасів деревини. Її формують у лоти обсягом від 150 куб. м. Також стартова ціна одного лота обов’язково має перевищувати 200 тис. грн.

Хочете купити ліс-кругляк у Житомирі та інших регіонах України? Скористайтеся прозорими аукціонами на майданчику sale.uub.com.ua. Дізнайтеся більше інформації, зателефонувавши до нашого контакт-центру - (044) 221-32-33. Отримуйте регулярні сповіщення про дату нових торгів на електронну пошту або налаштуйте індивідуальну підписку в нашому Telegram або Viber-боті.