Продам ліс-кругляк сосни у Житомирі на електронному майданчику УУБ

Чимало підприємців цікавляться оголошеннями на зразок «Куплю деревину дров’яну», «Придбаю спиляні лісоматеріали», «Продам ліс-кругляк сосни» у Житомирі, Полтаві, Чернігові, Тернополі. Сьогодні зробити це можна буквально в два кліки – варто лише зареєструватися на електронному майданчику Української універсальної біржі.

Куплю кругляк сосни у Житомирі – в аукціонах на Прозорро.Продажі беруть участь найбільші лісгоспи України

Продаж необробленої деревини, зокрема кругляка сосни, є досить популярним напрямком електронних аукціонів. Однак якщо раніше опцією «Продам кругляк сосни у Житомирі» лісозаготівельні господарства користувалися виключно за власним бажанням, то за новими нормами частину заготовленої сировини вони мають продавати на офіційних майданчиках ProZorro.Sale.

З 01 лютого 2020 р. в дію вступила Постанова Кабінету міністрів «Про впровадження експериментального проекту з продажу необробленої деревини на електронних аукціонах». Згідно з цим документом, в найближчому майбутньому кругляк сосни, ялини, дубу, буку, смереки у Житомирі, як і по всій Україні, продаватиметься виключно на публічних торгах Прозорро.Продажі. У першу чергу це стосується великих організацій, сумарний дохід яких у 2018 році перевищив 10 мільйонів гривень.

Продам ліс-кругляк сосни у м. Житомир – чим електронні торги відрізняються від продажу деревини за прямими договорами

Головна мета кардинальних змін – зробити ринок деревини значно прозорішим. Ще зовсім недавно великі партії кругляку сосни у Житомирі купити можна було лише за прямими договорами. Що це означало? Угоди укладалися напряму з директорами лісгоспів, за що останні отримували пристойні хабарі. Водночас дані про ціни та обсяги проданої сировини ніде не оприлюднювалися.

Зовсім інший стан справ ми можемо спостерігати на електронних аукціонах Прозорро.Продажі. Обсяг, асортимент, порода, клас якості, довжина, діаметр, назва організації-замовника, ціна кругляку сосни і у м. Житомир, і в інших регіонах України публікуються у відкритому доступі. До того ж, після завершення торгів інформацію не можна буде відредагувати і, відповідно, приховати незаконні махінації.

Актуальні ціни на кругляк сосни у Житомирі на майданчику sale.uub.com.ua

Продаж необробленої деревини є достатньо новим напрямком для електронного майданчика Української універсальної біржі. Однак ми давно і успішно співпрацюємо з системою Прозорро.Продажі. Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, що стосуються продажу лісу-кругляку сосни у Житомирі чи будь-якому іншому місті України. Ми допоможемо обрати найвигідніші лоти та швидко підготувати усю необхідну документацію, а також забезпечимо юридичну та технічну підтримку під час участі у торгах.

Цікавлять аукціони за напрямком «Продам ліс-кругляк сосни у м. Житомир»? Телефонуйте нашим консультантам - (044) 221-32-33. Також підписуйтеся на електронну розсилку та Telegram- і Viber-бот майданчика УУБ.