Як купити чи продати ліс-кругляк сосни в Харкові 

“Продам ліс-кругляк сосни” - поширений запит для лісових господарств, дохід яких складає більше 10 млн. грн. на рік. Вони зобов’язані використовувати систему Прозоро.Продажі. Цей закон діє з 01.02.2020 року.

Усього за два перших місяці реалізації необробленої деревини на електронних аукціонах лісові господарства отримали більше 35 000 000 грн. прибутку.

Як купити кругляк сосни в Харкові на Прозоро.Продажі

Ринок необробленої деревини стає прозорим для всіх та зв’язує руки тим, хто обходив закон та брав участь у корупційних схемах. Відтепер кожен громадянин України може проконтролювати реалізацію лісоматеріалів та купити їх за доступною ціною на онлайн-торгах.

Для того, щоб швидше і вигідніше для вашого бізнесу продати ліс-кругляк сосни в Харкові чи будь-яку іншу деревину, формуйте лоти одного виду, тобто однієї породи та одного класу якості дерева. Також, якщо діаметр лісоматеріалів співпадає, товар ефективніше знайде свого покупця.

Не всі забажають торгуватися за великі лоти, що складаються з деревини різних порід, розмірів і класів якості, адже кожному з учасників аукціону сировина потрібна для уже заздалегідь визначених потреб. Важливо до кожного товару додавати таблицю з його описом.

Процедура проведення аукціонів у режимі онлайн є простою, доступною та економічно вигідною для всіх: як для підприємців, так і для бюджету країни. Продаючи або віддаючи в оренду державні активи ось уже три роки, Україна отримала 29 млрд. грн. прибутку. 

Реалізація лотів на аукціонах відбувається за правилом: «Усі бачать усе». Присутній контроль з боку відповідних органів і громадськості, тому за такий короткий термін вдалося вивести чималу долю української економіки з тіні.

Оскільки проект Прозоро.Продажі виправдав себе та виявився успішним, реформування варто продовжити.

Продам ліс-кругляк сосни в Харкові на майданчику УУБ

Півроку тому стартував пілотний проект, за яким великі лісові господарства повинні продавати необроблену деревину на публічних аукціонах системи Прозоро.Продажі.

На такі торги виставляються лоти, загальний об’єм яких дорівнює або перевищує 150 м³, або їх ціна складає більше 200 000 грн. Аукціони на меншу вартість проводяться за старою процедурою, але уряд планує в майбутньому перенести їх теж в електронну систему. 

Так продати ліс-кругляк сосни в Харкові та інших містах України можна на офіційному майданчику Прозоро.Продажі sale.uub.com.ua. Зручний і зрозумілий інтерфейс дозволяє користувачам нашого сайту почуватися впевнено, незалежно від їх рівня володіння комп’ютером.

Знайти потрібний вам аукціон легко. Для цього просто введіть у рядок пошуку назву області чи міста та назву товару, і ви миттєво отримаєте доступ до купівлі кругляку сосни у Харкові, Києві, Полтаві та ін. містах.

Наші досвідчені консультанти дадуть відповідь на будь-яке ваше питання. Телефонуйте (044) 221-32-33. Оформіть підписку на E-mail-розсилку, Telegram-бот та Viber-бот, доєднуйтеся до нашої сторінки у Facebook і будьте завжди в курсі новинок у сфері лісового господарства.