Реалізація фансировини для стругання та іншої технічної деревини на майданчику УУБ

Фансировина з різних видів дерева популярний лісоматеріал для подальшого використання у виробництві, наприклад, під час виготовлення меблів. Її, як і іншу технічну деревину, зараз реалізують у великих обсягах на онлайн-аукціонах системи Прозорро.Продажі.

Ви можете стати учасником справедливих і прозорих торгів, які виключають корупційні схеми, незалежно від вашого місця розташування. Досить лише стати клієнтом одного з офіційних акредитованих майданчиків, наприклад, Української універсальної біржі. 

 Використання фансировини для стругання у виробництві та її продаж на Prozorro.Sale

Фанерну сировину, що відповідає 1 або 2 сорту круглих лісоматеріалів, застосовують для випилювання ванчесів (пропарених брусів). Потім їх обробляють на спеціальних стругальних верстатах і отримують струганий шпон. Він має на поверхні малюнок, утворений елементами будови деревини. Оскільки він гарніший, ніж у лущеного шпону, його широко використовують для личкування деталей меблів починаючи з ХІХ ст. 

Заготовка фансировини для стругання відбувається у чурбаках різної довжини від 1,3 до 2,54 м або в кряжах у середньому 4,8 м.

Для виготовлення фанер використовують матеріали 1-го та 2-го сорту. Він визначається залежно від якості, наявності та кількості дефектів і вад деревини.

Якщо ви представник лісозаготівельної чи деревообробної компанії, що бажає бути учасником чесного та відкритого ринку необробленої деревини, вам слід зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків Prozorro.Sale. Таким є Українська універсальна біржа. Ставши нашим клієнтом, ви матимете доступ до всіх онлайн-аукціонів з продажу лісу в Прозорро, що опубліковані в електронній системі.

Державне підприємство «Прозорро.Продажі» активно ліквідовує корупцію в Україні з 2016 року у багатьох сферах держекономіки: реалізація та здача в оренду нерухомості, земельних ділянок, різних видів транспорту, майна банкрутів, спеціальних дозволів на користування надрами, необробленої деревини тощо.

За цей час було проведено більше 320 тисяч публічних аукціонів у різних напрямках, у яких взяли участь понад 23 тисячі учасників. Дохід до держбюджету від електронних торгів на сьогодні складає 30,7 млрд. грн.

 Реалізація фансировини на майданчику Української універсальної біржі

Як частина електронної системи Прозорро.Продажі sale.uub.com.ua є майданчиком, на якому проводяться торги різноманітними державними активами. Ви можете долучитися до них, пройшовши швидку реєстрацію.

Найпопулярнішими породами дерева для виготовлення фансировини є дуб, бук, ясен і вільха. Усі ці лісоматеріали ви можете знайти на електронних аукціонах на майданчику Української універсальної біржі.

Скористайтеся Viber-ботом та Telegram-ботом, які є зручними помічниками у сортуванні потрібних вам торгів за категоріями, регіоном та іншими параметрами. Також підключайте безкоштовну Email-розсилку. Дізнатися новини у сфері продажів державного майна ви можете на офіційній сторінці УУБ у Facebook.