Аукціон з продажу необробленої деревини у м. Черкаси на майданчику УУБ

Починаючи з 01 лютого 2020 року зареєструватися для участі в аукціоні з продажу необробленої деревини у м. Черкаси можна на сайті sale.uub.com.ua – електронному майданчику системи Прозорро.Продажі. Раніше великі партії лісу-кругляку продавалися на біржових торгах за прямими договорами, однак цей спосіб здобув сумнівну репутацію. Реалізація заготовленої деревини на прозорих електронних аукціонах дозволить збільшити кількість учасників, а головне – зробить їх чесними та прибутковими.

Як у Черкасах проходять аукціони з продажу необробленої деревини?

У квітні фахівці електронної системи ProZorro.Sale склали перелік найуспішніших напрямків, за якими проводяться електронні аукціони. Важливе місце у цьому рейтингу посідає ринок необробленої деревини, який працює всього лише кілька місяців. Від самого початку головним завданням нового проекту, запущеного спільно з Міністерством енергетики і захисту довкілля, було подолання корупції в сфері продажу лісу-кругляку, попередньо заготовленого лісгоспами з усієї України.

Довгий час майже кожен аукціон з продажу необробленої деревини в Черкасах, Львові, Києві та інших регіонах зазнавали нещадної критики. Однак новий уряд оголосив 2020 рік періодом тотальної детінізації української економіки. Продаж будь-яких активів, що належать державі, із застосуванням незаконних махінацій – це, по суті, крадіжка у простих громадян. Реалізація лісу-кругляку на онлайн-аукціонах ProZorro.Sale допомагає позбутися звичних «договорняків» та забезпечує справедливе ціноутворення. Прийняти участь у відкритих аукціонах усі бажаючі зможуть на акредитованій платформі «Української універсальної біржі».

Майданчик УУБ закликає усіх бажаючих взяти участь в аукціоні з реалізації лісу-кругляку в м. Черкаси

Використовуючи засновану у 2016 році електронну систему Прозорро.Продажі, держава досить успішно продає найрізноманітніші активи – від офісних меблів до житлових будинків, літаків, промислового обладнання. За цей період на майданчиках на зразок sale.uub.com.ua було проведено 283 тис. онлайн-аукціонів, а сумарна виручка від них склала 25,2 млрд. грн.

Що ж стосується торгів необробленою деревиною, то лише за два місяці завдяки майданчикам Прозорро.Продажі лісозаготівельні підприємства отримали 88 млн. грн. прибутку. Ця галузь відрізняється високим попитом, а чимало великих деревообробних компаній вже стали постійними клієнтами «Української універсальної біржі». У загальному підсумку з усіх підприємств, які робили ставки на торгах, найбільше коштів витратили «Еврошпон-Смига» і «Укрполітекс» - 5,2 та 4,8 млн. грн. відповідно. А головне – електронні аукціони відбувалися без порушень, у чому могли переконатися усі бажаючі.

Хочете стати учасником аукціону з продажу необробленої деревини у Черкасах? Реєструйтеся на майданчику sale.uub.com.ua, обирайте цікаві лоти та робіть переможні ставки! Дізнайтеся першими про появу нових торгів – налаштуйте індивідуальну підписку у нашому Telegram-боті.