Аукціон з продажу необробленої деревини у Тернополі на sale.uub.com.ua

Беручи участь в аукціоні з продажу необробленої деревини у Тернополі, Києві чи Житомирі, українські лісозаготівельні організації вже отримали 36 мільйонів гривень прибутку. Вражаючих результатів вдалося досягти завдяки спільним зусиллям Міністерства енергетики і захисту довкілля та державного підприємства Прозорро.Продажі.

У Тернополі продаж необробленої деревини відбувається через ProZorro.Sale

В рамках експериментального проекту лісгоспи, які працюють на території Тернопільської області, зобов’язуються великі партії необробленої деревини реалізовувати виключно через електронні аукціони ProZorro.Sale. Подібні нововведення мають на меті спростити процес організації аукціону з продажу необробленої деревини у Тернополі та інших містах України, зробити його максимально прозорим та економічно вигідним для вітчизняних лісозаготівельних компаній.

Довгий час ринок вітчизняних лісоматеріалів асоціювався з незаконними діями та тіньовими схемами. Нарешті влада наважилася вступити у відкриту боротьбу з корупційними правопорушеннями, використовуючи для цього інноваційний інструмент – систему Прозорро.Продажі. Чому це рішення є оптимальним? За три роки існування на спеціальних майданчиках на зразок «Української універсальної біржі» вже проведено 277 тисяч публічних аукціонів, до яких долучилися 19 тисяч учасників. Онлайн-аукціон з продажу необробленої деревини у Тернополі дозволяє залучити до торгів максимальну кількість бажаючих. Відтак заготовлену заздалегідь сировину вдається реалізовувати за конкурентною ринковою ціною. До того ж, такий підхід допоможе здійснювати ефективний моніторинг цільового використання надзвичайно прибуткового ресурсу.

Купити ліс-кругляк в Тернополі можна на майданчику sale.uub.com.ua

Відповідно до нових законодавчих нормативів, у Тернополі на аукціон з продажу необробленої деревини виставляються лоти обсягом від 150 куб. м. Також їх вартість має перевищувати 200 тисяч гривень. Менші партії лісу-кругляку поки що продаватимуться на звичайних аукціонах, однак в найближчому майбутньому їх реалізація також відбуватиметься на публічних торгах Прозорро.Продажі.

Прийняти участь у торгах необробленою деревиною усі бажаючі можуть на електронному майданчику sale.uub.com.ua. Найкращі фахівці галузі, які багато років працюють з електронними аукціонами, дадуть відповіді на будь-які запитання. Наші ІТ-спеціалісти доклали неабияких зусиль, щоб робота з платформою «Української універсальної біржі» була зручною і для «просунутих» користувачів, і для тих, хто вперше бере участь в електронних торгах Прозорро.Продажі. На нашому YouTube-каналі ви знайдете безкоштовні відео-уроки, у яких наочно демонструється перебіг онлайн-аукціону. Підписуйтеся на електронну розсилку та зручний Telegram-бот – першими дізнавайтеся про новий аукціон з продажу необробленої деревини у м. Тернопіль та інших регіонах України.