Аукціон з продажу необробленої деревини у Житомирі на майданчику УУБ

З початку лютого прийняти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини у м. Житомир ви можете на електронному майданчику Української універсальної біржі. Саме тоді в дію вступила постанова Кабміну №1178, яка стосується реалізації експериментального проекту з переведення торгів необробленою деревиною в електронну систему Прозорро.Продажі.

Особливості продажу необробленої деревини на торгах ProZorro.Sale у м. Житомир

У квітні 2020 року державне підприємство «Прозорро.Продажі» склало перелік найприбутковіших напрямків роботи. До нього потрапили і публічні торги необробленою деревиною, взяти участь у яких у Житомирі, Львові, Києві або будь-якому іншому регіоні ви зможете на акредитованому майданчику sale.uub.com.ua.

Раніше частину необробленої деревини лісгоспи продавали за прямими договорами. Та цей підхід відкривав безліч можливостей для створення корупційних схем. Так, керівники лісових господарств напряму домовлялися з деревообробними компаніями, при цьому вартість і обсяги проданої сировини часто замовчувалися. Наприклад, ліс-кругляк фактично реалізовувався за ціною, значно нижче ринкової, за що продавець отримував чималий відкат. Також інформація про великі партії деревини не потрапляла до системи електронного обліку, що ускладнювало контроль за вирубкою та заготівлею лісу-кругляку.

Порівняно з іншими товарами і послугами, які успішно реалізуються на майданчиках ProZorro.Sale, проект продажу лісу-кругляку був запущений останнім. Однак отримані за шість тижнів результати приголомшують: завдяки аукціону з продажу необробленої деревини у Житомирі, Луцьку, Черкасах, Івано-Франківську, Рівному лісгоспи заробили 36 млн. грн. За обсягом доходу до п’ятірки лідерів підприємств-організаторів торгів увійшли наступні лісозаготівельні господарства:

  • Кам’янське – 5,1 млн. грн.;
  • Малинське – 4,1 млн. грн.;
  • Маневицьке – 3,1 млн. грн.;
  • Коростенське – 2,2 млн. грн.;
  • Народницьке – 1,8 млн. грн.

Ще через два тижні сукупний дохід від кожного аукціону з продажу необробленої деревини у Житомирі, Чернівцях, Києві, Тернополі та інших областях зріс до 88 млн. грн. Експерти майданчика Української універсальної біржі фіксують стабільне зростання попиту у цій сфері, а серед переможців електронних аукціонів вже є чимало наших клієнтів.

Подати пропозицію на аукціон з продажу необробленої деревини у м. Житомир через майданчик sale.uub.com.ua

За три роки роботи на майданчиках, підключених до системи Прозорро.Продажі, було проведено 290 тис. публічних аукціонів, загальний дохід від яких склав 25,5 млрд. грн. Для того, щоб прийняти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини у Житомирі або будь-якому іншому місті, достатньо зробити кілька простих кроків:

  1. Зареєструватися на сайті sale.uub.com.ua.
  2. Сплатити необхідні внески.
  3. Обрати цікавий лот.
  4. Зробити ставку і перемогти!

Підписуйтеся на регулярну електронну розсилку, офіційну сторінку у Facebook та Telegram-канал майданчика УУБ – швидко отримуйте інформацію про кожен новий аукціон з продажу необробленої деревини у Житомирі.