Промислову деревину можна придбати на онлайн-аукціонах на майданчику УУБ вигідно та зручно

Промислова деревина являє собою круглі лісоматеріали хвойних або листяних порід. Реалізація такої сировини у системі Прозорро.Продажі розпочалася 9 місяців тому, але вже принесла для державних лісгоспів чималі прибутки.

Дохід від аукціонів з продажу необробленої деревини різних порід, класів якості та призначення на сьогодні складає більше 300 млн. грн. Це доводить ефективність електронної системи Prozorro.Sale, що забезпечує чесне функціонування ринку лісоматеріалів.

 Застосування промислової деревини та умови її реалізації на Прозорро.Продажі

Зазвичай промислова деревина реалізується у формі колод з корою, які очищені від сучків. Поставляється у круглому або колотому вигляді, зважаючи на замовлення споживача. 

Деревина потрапляє до розряду промислової через певні вади і дефекти. До перших належать тріщини, сучки, ураження грибками, червоточини, неправильна форма стовбура. Вони знижують якість матеріалу і обмежують можливість його подальшого використання.

Через механічні пошкодження у процесі заготовки, сортування, обробки, транспортування виникають дефекти. Серед них виділяють звугленість, сторонні елементи, деформації, порізи та ін. 

Лісоматеріали для промислового використання отримують з:

  • стовбурів дерев;
  • відходів лісозаготівель;
  • цілих дерев без коріння;
  • залишків деревини без хімічної обробки.

Такий матеріал може застосовуватися для різних цілей: виробництво теплової чи електроенергії, сировина для деревних плит, виготовлення трісок та стружок.

Згідно з Постановою уряду № 1178, лісгоспи, що мають не менше 10 млн. грн. доходу на рік, зобов’язані продавати від 25% на місяць заготовленого лісу на Прозоро.Продажі. Сюди ж належить і промислова деревина, яка має формуватися в лоти об’ємом від 150 м³ або вартістю не менше 200 тис. грн.

 Продаж промислової деревини на майданчику УУБ

Приєднуйтеся до чесних та об’єктивних аукціонів з продажу необробленої деревини у системі Прозорро.Продажі за допомогою майданчика Української універсальної біржі.

Звертайтеся за допомогою до наших фахівців за телефоном (044) 221-32-33. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання та допоможуть взяти участь в торгах, розробивши для вас переможну стратегію.

Незважаючи на те, новачок ви у сфері публічних аукціонів чи досвідчений учасник, інтерфейс сайту sale.uub.com.ua буде зручним для всіх. Слідкуйте за останніми новинами про торги лісом на офіційній сторінці УУБ у Facebook та знаходьте інструкції по користуванню системою Prozorro.Sale на нашому YouTube-каналі.

Не проґавте нові аукціони з продажу промислової деревини, використовуючи Email-розсилку від майданчика УУБ та зручні Telegram-бот та Viber-бот

Купуйте необроблену деревину, використовуючи систему Прозорро.Продажі, та ставайте учасником чесного та відкритого ринку лісоматеріалів. А майданчик Української універсальної біржі стане вашим надійним супутником на шляху до перемоги.