Техсировина МЛ реалізується на вигідних умовах у системі Prozorro.Sale 

Техсировину м’яколистяну, твердолистяну чи хвойну ви можете придбати за кілька хвилин, при цьому не виходячи з дому. Це можливо завдяки сучасному та відкритому механізму реалізації державних активів, зокрема необробленої деревини, в електронній системі Прозорро.Продажі.

Публічні онлайн-аукціони дозволяють вам стати учасником прозорого ринку лісоматеріалів в Україні. Щоб уже зараз відчути переваги електронних торгів, реєструйтеся на майданчику sale.uub.com.ua.

 Застосування техсировини МЛ та її реалізація на Прозорро.Продажі

При вирубці ділової деревини, тобто тієї, що належить до класу якості A, B, C та використовується у виробництві чи будівництві, утворюються відходи, серед яких викидна м’яколистяна деревина. Для того, щоб очистити ліс, потрібно утилізувати такі залишки, наприклад, переробивши їх на вугілля-сирець за допомогою піролізу (процес розкладання деревини у спеціальних апаратах без доступу повітря).

МЛ техсировину застосовують для виготовлення деревного вугілля марок Б і В. Надалі воно використовується як побутове паливо для жаровень і камінів або в якості сировини для дерево-вугільних брикетів.

Такі матеріали реалізують підприємства, що займаються виготовленням деревного вугілля. Брикети формуються з дрібниць, що не знаходять збуту. Вони є високоякісним паливом, адже мають підвищену щільність, механічну міцність та високу теплотворну здатність.

Активний продаж деревини різних порід відбувається в електронній системі Prozorro.Sale на засадах чесності та об’єктивності. З лютого 2020 року в обов’язковому порядку великі лісозаготівельні компанії реалізують частину заготовленого лісу в Прозоро на відкритих аукціонах через акредитовані майданчики. Одним з таких є Українська універсальна біржа.

Оскільки галузь лісництва та напрямок торгів лісом-кругляком надзвичайно стрімко розвиваються в Україні, важливо забезпечити чесні правила на ринку лісоматеріалів. Такі умови зможе забезпечити система Прозорро.Продажі, яка роками працює у різноманітних сферах (майно банкрутів, нерухомість, мала приватизація, автомобілі тощо) і привносить значний вклад у боротьбу з корупцією. Дохід у держбюджет від публічних аукціонів росте з кожним днем. На сьогодні ця цифра складає 30,7 млрд. грн. 

 Продаж техсировини м’яколистяної на майданчику УУБ

Бажаєте взяти участь в аукціонах з продажу м’яколистяної техсировини чи будь-якої іншої деревини? Тоді ставайте клієнтом майданчика Української універсальної біржі, зареєструвавшись на сайті sale.uub.com.ua.

Якщо вам потрібна допомога під час участі в торгах, ви завжди можете звернутися до наших персональних менеджерів за телефоном (044) 221-32-33. 

Відчуйте переваги нашого сервісу, підключивши Viber-бот та Telegram-бот, які відсортують цікаві для вас аукціони та сповістять про їх проведення. Налаштовуйте Email-розсилку з актуальними торгами від майданчика УУБ та долучайтеся до нашої сторінки у Facebook.