Лісопереробну сировину на Прозорро.Продажі можна придбати на аукціонах майданчика УУБ 

Лісопереробну сировину на Прозорро.Продажі можна придбати через офіційний акредитований майданчик Української універсальної біржі. Різноманітна деревина – ділова, технічна, пресована, клеєна – реалізується на відкритих електронних аукціонах. Ставайте їх учасником, зареєструвавшись на сайті sale.uub.com.ua.

 Сировину для лісопереробки на Прозорро.Продажі реалізують за вигідними умовами

Вирощуванням, експлуатацією та переробкою деревини займається лісопромисловий комплекс України. Його формування та розвиток лісового господарства відбувається в умовах невисокої лісистості та лісодефіцитності.

Лісові ресурси сконцентровані здебільшого в Карпатах та на Поліссі. Найбільше серед них дерев дуба, сосни, бука, ялини, граба тощо. Хвойний ліс займає 42% площі, а твердолистяний – 43%.

З деревини отримують різні види лісоматеріалів. Наприклад, натуральні ділові, що являють собою повноцінну частину стовбура. Вони мають високу питому міцність та декоративність, стійкість до органічних кислот, солей, газів. І завдяки цьому є цінним конструкційним матеріалом.

Подібна лісопереробна сировина в Прозорро.Продажі реалізується дуже активно, адже вона добре гнеться, легко піддається обробці ріжучими інструментами, клеїться та утримує нанесені хімічні речовини (лаки, фарби). З натуральної ділової деревини заготовляють дошки і бруси, які потім використовуються у виробництві меблів, залізничних вагонів, суден тощо та у сільському господарстві. 

При механічній переробці лісоматеріалів утворюються деревні півфабрикати. Один із них деревна мука – продукт сухого подрібнення відходів, який використовують як наповнювач, наприклад, пластмас, один із компонентів обмазки зварювальних електродів чи у виробництві вибухових речовин. Деревна стружка застосовується у пресованих композиціях, для пакування крихких виробів. Тріски технологічні – важливий матеріал для виробництва деревно-стружкових плит.

Існує також пресована деревина, яку виготовляють шляхом пропарення при температурі 130-140° і обробки пресуванням під тиском 15-30 МПа. У результаті таких маніпуляцій матеріал пластифікується та надалі використовується для виготовлення гребних валів суден, збірних підшипників, деталей ткацьких верстатів, зубчатих коліс та вібро-гасячих прокладок.

Клеєна деревина утворюється при склейці шарів шпону від трьох і більше. Таким чином одержують фанеру, фанерні плити чи фасонні вироби. Серед останніх труби, стільці, шпалери, спинки, сидіння. 

 Продаж лісопереробної сировини в Прозорро.Продажі на майданчику УУБ

Майданчик української універсальної біржі забезпечить кваліфікований супровід електронних аукціонів з реалізації лісопереробної сировини в Прозорро.Продажі.

Беріть участь у чесних та відкритих торгах деревиною на Прозоро.Продажі та отримайте потрібний товар за вигідною ціною. Зробити це легко завдяки зручному інтерфейсу сайту sale.uub.com.ua та допомозі консультантів за телефоном (044) 221-32-33. 

Для більшої зручності скористайтеся Viber-ботом та Telegram-ботом УУБ.