Придбати сірниковий кряж на онлайн-аукціонах на майданчику УУБ 

Сірниковий кряж, як і інша технічна деревина, з 01 лютого 2020 року реалізується на електронних аукціонах у системі Прозорро.Продажі. Окрім цього ви можете придбати лісоматеріали класів якості A, B, C, D залежно від їх подальшого цільового призначення.

Деревина для промислового чи непромислового використання досить поширений товар на онлайн-торгах, адже способів її використання може бути безліч. Одним з них є виготовлення сірникової продукції.

 Сірниковий кряж – способи використання та реалізація

Кряжем називають відрізок нижньої частини стовбура, який знаходиться безпосередньо над коренем. Він призначений для виготовлення спеціальних видів лісопродукції. Наприклад, облицювального шпону, лиж, шпал, сірників. 

Кряж в основному отримують із листяних порід дерева, рідше із хвойних. Товщина такого матеріалу коливається в діапазоні від 12 см для виготовлення тари до 46 см при створенні дерев’яних провідників стовбурів у шахті. Довжина кряжів відповідає кратному числу чураків. Залежно від подальшого використання ці лісоматеріали поділяють на авіаційні, котушечні, лижні, суднобудівельні тощо.

Сірниковий кряж використовується для виготовлення відповідного шпону. Для таких цілей береться деревина тополі, осики, вільхи, липи товщиною не менше 16 см, а довжино – 2 м.

Якщо ви підприємець, що шукає технічну деревину для промислового використання, скористайтеся зручними онлайн-аукціонами у системі Прозорро.Продажі. Цей проект працює з 2016 року як ефективний механізм боротьби з тіньовим ринком та корупційними схемами. На електронних торгах реалізуються різноманітні державні активи від металобрухту до елітної нерухомості. Завдяки вигідним цінам та зручній процедурі аукціону таке майно швидко знаходить своїх господарів та робить значний вклад у державний бюджет.

 Купити сірниковий кряж можна на офіційному майданчику УУБ

Зараз Інтернет рясніє оголошеннями на кшталт «Продам кряж» чи «Купуємо кряж». Маючи під рукою такий інноваційний інструмент, як Прозорро.Продажі, ви можете придбати чи продати деревину за лічені хвилини.

Ставайте клієнтом офіційного акредитованого майданчика Української універсальної біржі, зареєструвавшись на сайті sale.uub.com.ua. Ми пропонуємо вам якісний сервіс та постійну технічну підтримку. У разі виникнення питань звертайтеся до наших менеджерів за телефоном (044) 221-32-33.

На майданчику УУБ ви маєте можливість придбати чи взяти в оренду різноманітні об’єкти державної і комунальної власності, наприклад, автомобілі, вагони, нерухомість, земельні ділянки тощо. Купуйте сірниковий кряж чи іншу деревину на Прозоро.Продажі для різноманітних потреб уже зараз за вигідними цінами.

Для того, щоб відсортувати аукціони за конкретною категорією чи регіоном, скористайтеся Telegram-ботом чи Viber-ботом. Або підключайте Email-розсилку, налаштувавши її за фільтрами. На офіційній сторінці УУБ у Facebook завжди актуальні новини щодо реалізації різноманітних товарів у різних регіонах України.