Як проходять прозорі аукціони з продажу необробленої деревини у Львові

З 01 лютого кожен великий аукціон з продажу необробленої деревини у Львові, Києві або Одесі проводиться на електронних майданчиках, підключених до модуля ProZorro.Sale. Використання системи публічних онлайн-торгів відмінно зарекомендувало себе у багатьох сферах, наприклад, під час реалізації і здачі в оренду житлових і офісних приміщень, об’єктів малої приватизації, майна банкрутів, різноманітних транспортних засобів (легкових і вантажних автомобілів, літаків, пароплавів, вагонів «Укрзалізниці»). Лише за три місяці роботи відкриті аукціони з продажу необробленої деревини у Львові, Полтаві, Черкасах та інших містах України додали до держбюджету 88 млн. грн., тож цей напрямок вважається надзвичайно перспективним.

Ефективний продаж лісу-кругляка у Львові на аукціоні Прозорро.Продажі

Реалізація великих партій необробленої деревини на публічних торгах ProZorro.Sale стала частиною глобального проекту по детінізації української економіки. Разом із запровадженням електронного реєстру заготівлі та картою планових рубок продаж необробленої деревини на електронних аукціонах допоможе не лише відповідальним органам, а й звичайним громадянам контролювати обіг цінного ресурсу.

На відміну від торгів за прямими договорами, на хід яких часто впливають сторонні особи, у Львові аукціон з продажу необробленої деревини є на 100% публічним. Дані про вартість, обсяги та переможців публікуються у відкритому доступі і переглянути їх можна у будь-який момент. Важливий момент: саме під час прозорого аукціону у ході змагання учасників формується насправді конкурентна ринкова ціна на ліс.

На час дії експериментального проекту з продажу необробленої деревини на аукціоні у Львові, до якого допускаються усі зареєстровані користувачі майданчика «Української універсальної біржі», виставляються лише великі лоти об’ємом більше 150 куб. м. або вартістю від 200 000 грн. Менші обсяги сировини поки що продаватимуться на звичайних біржових торгах, але, беручи до уваги успіх започаткованої ініціативи, в майбутньому їх теж переведуть на спеціальні майданчики на зразок «Української універсальної біржі».

Подати заявку на участь в аукціоні з продажу необробленої деревини у м. Львів

Як показує статистика, покупцями необробленої деревини у Львові, Житомирі чи Рівному виступають і великі промислові підприємства, і представники малого та середнього бізнесу. Так, найбільшу кількість торгів виграла компанія «Укрполітекс» - на її рахунку 21 успішний аукціон, а отриманий державою прибуток склав 4,8 млн. грн. Друге місце посіло підприємство «Єврошпон-Смига», яке перемагало в електронних аукціонах з реалізації лісу-кругляку 17 разів та сплатило організаторам торгів 5,2 млн. грн.

Цікавить онлайн-аукціон з продажу необробленої деревини у Львові? Всього в один клік зареєструйтеся на майданчику sale.uub.com.ua – тут ви швидко знайдете потрібні лоти. Також підписуйтеся на Email-розсилку і наш Telegram-бот – вчасно дізнавайтеся інформацію про нові аукціони!