Продаж пиловника сосни на майданчику УУБ

З 1 лютого 2020 року продаж необробленої деревини, зокрема пиловника хвойних порід, став одним з ключових напрямків роботи системи Прозоро.Продажі.

Продаж пиловника сосни на Прозоро.Продажі

У зв’язку з утворенням тіньового ринку лісу влада прийняла рішення перевести продаж необробленої деревини на Прозоро.Продажі. Поки що це стосується тільки великих лісових господарств, дохід яких складає більше 10 млн. грн. на рік, але надалі планується перевести всю реалізацію лісоматеріалів в електронну систему.

Пиловник хвойних порід є затребуваною сировиною для будівництва та внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень. Це зумовлено тим, що хвоя має довгий і прямий стовбур, до того ж вона міцна, довговічна, легка в обробці і менш схильна до гниття. 

Популярними породами дерев у цьому випадку є сосна, модрина, ялиця і ялина. Оскільки вони ростуть швидше, ніж листяні породи, тому ціна на них менша.

Для того, щоб почати продаж необробленої деревини в електронній системі Прозоро.Продажі, потрібно укласти договір з майданчиком про співпрацю. Після цієї процедури ви вже можете завантажувати інформацію про лот. 

Працівники майданчика Української універсальної біржі надають консультацію щодо реєстрації та розміщення даних про об’єкт в електронну систему. Після визначення переможця аукціону фахівці допомагають укласти договір купівлі-продажу. Для всіх організаторів торгів послуги майданчика безкоштовні.

Як купити чи продати пиловник хвойних порід на майданчику УУБ

Після реєстрації на сайті sale.uub.com.ua першим кроком організатора торгів є завантаження всіх даних про лот в електронну систему. Далі інформація про об’єкт продажу потрапляє до центральної бази даних і відображається на всіх інших майданчиках, що підключені до Прозоро.Продажі.

Той, хто бажає придбати лот, ознайомлюється з ним та умовами купівлі на одній з платформ, наприклад Української універсальної біржі, та подає заявку на участь. У визначений час вам надійде посилання на сторінку проведення аукціону, який проходить у модулі Прозоро.Продажі. Майданчик зобов’язаний вчасно попереджати своїх клієнтів про проведення торгів. 

Платформа Української універсальної біржі несе відповідальність за несвоєчасне надсилання посилань на участь в аукціоні і гарантує своїм користувачам якісний технічний сервіс. Використовуйте Telegram-бот і Viber-бот та не проґавте жодні цікаві торги.

Інформація про учасників аукціону та їх кількість невідома до моменту закінчення всіх раундів. Як тільки система визначила переможця, починається процедура перевірки документів. Лише після цього підписується договір купівлі-продажу.

Майданчик Української універсальної біржі ось уже чотири роки проводить чесні і відкриті торги, від яких отримали вигоду і підприємці, і держава. Ми створили всі умови для комфортного використання нашої платформи. Окрім Telegram-бота, ви можете скористатися Email-розсилкою та підписатися на нашу сторінку у Facebook, щоб завжди знати про актуальні аукціони з продажу пиловника хвойних порід і тримати руку на пульсі.