Придбати деревину з проміжного складу на онлайн-аукціонах на майданчику УУБ 

Проміжний склад виконує функцію посередника між верхніми та нижніми складами або споживачем. На ньому завантажують лісоматеріали різноманітних класів якості.

Таку деревину (як ділову, так і технічну) можна придбати на онлайн-аукціонах системи Прозорро.Продажі, попередньо зареєструвавшись на майданчику Української універсальної біржі.

Проміжний склад – особливості використання

Проміжний склад використовують як територію для розкряжування хлистів. Ведеться облік останніх за породами, діаметром і довжиною. Усі ці дані вказуються на торці. Одержані сортименти маркуються відповідно до Держстандарту.

Лісоматеріали, що знаходиться на таких складах, відносять до незавершеного виробництва. До готової продукції вони зараховуються в тому разі, якщо вивозяться одразу в двір споживача.

Метою створення проміжних складів є зберігання деревини на короткий термін та відвантаження її покупцям. Плюсом такого процесу є також зменшення матеріальних витрат на використання людських ресурсів та навантаження і подальше перевезення лісопродукції. Саме тому багато лісництв вдаються до облаштування таких територій.

Проміжний склад розташовують вздовж траси для того, щоб мінімізувати кількість вантажної техніки в лісі та не навантажувати сільські дороги. Подібні логістичні заходи підвищують ефективність ведення лісового господарства.

 Купити деревину з проміжного складу на майданчику УУБ

Для збільшення шляхів реалізації деревини на внутрішньому ринку Державне агентство лісового господарства України рекомендує підприємствам продавати деревину на публічних онлайн-аукціонах системи Prozorro.Sale. Ця процедура дозволить підвищити ефективність збуту лісопродукції завдяки залученню більшої кількості потенційних покупців без застосування широкої реклами.

На майданчику Української універсальної біржі ви маєте можливість долучитися до електронних аукціонів з продажу необробленої деревини на Прозорро.Продажі. На торги додають лісоматеріали різних класів якості, діаметру, порід. 

На сайті sale.uub.com.ua ви можете знайти деревину проміжного складу від таких лісових господарств:

  • Міжгірське;
  • Овруцьке;
  • Старокостянтинівське;
  • Хмельницьке;
  • Жовківське та ін.

Вони виставляють на продаж масштабні лоти з різноманітною деревиною (бук, ялина, сосна та ін.), яка може зараховуватися до класу ділової або використовуватися як промислова чи непромислова. 

Менеджери майданчика УУБ мають чималий досвід в онлайн-аукціонах Прозорро.Продажі і завжди готові допомогти вам на будь-якому етапі торгів. Телефонуйте на гарячу лінію (044) 221-32-33.

Для вашого комфорту фахівці ІТ-відділу створили Viber-бот та Telegram-бот. Їх функція полягає в тому, щоб відсортовувати потрібні вам аукціони за різними категоріями, а також надсилати сповіщення про проведення торгів. Підключайте Email-розсилку, яку ви можете налаштувати самостійно за фільтрами на сайті. Також підписуйтеся на офіційну сторінку Української універсальної біржі у Facebook та на наш YouTube-канал.