Аукціон нежитлових приміщень: як проходить на Прозорро?
+ 38 (044) 221-32-33
гаряча лінія
акредитований майданчик
Переглянути лоти

Аукціон нежитлових приміщень

Кожен день в ProZorro.Sale з'являються нові та цікаві лоти. Будь-яка особа може стати їх власником, подавши заявку на участь в аукціоні з продажу нерухомості, попередньо зареєструвавшись на будь-якому торговому Майданчику, що акредитований в системі Прозоро.Продажі.

Вдале придбання та хороша інвестиція

Одним з найбільш популярних розділів ProZorro.sale є аукціон з продажу нежитлових приміщень. Причини того цілком зрозумілі – часто таким чином можна придбати приміщення, кількість яких досить обмежена з об'єктивних причин. Що це може бути? Найчастіше інтерес викликають:

  • Одним з найбільш популярних розділів ProZorro.sale є аукціон з продажу нежитлових приміщень. Причини того цілком зрозумілі – часто таким чином можна придбати приміщення, кількість яких досить обмежена з об'єктивних причин. Що це може бути? Найчастіше інтерес викликають:
  • нежитлова нерухомість, розташована на перетині великих пасажиропотоків, придатна для використання в готельному, ресторанному бізнесі або торгівлі;
  • промислові та складські приміщення з хорошою логістикою.

Крім того, купуючи майно банків банкрутів, покупці мають можливість зробити вдалі інвестиції. Нежитлова нерухомість – це не лише приміщення офісного типу і колишні відділення банків. Банки вилучають заставне майно у неплатоспроможних клієнтів і виставляють його на реалізацію.

Іноді трапляється так, що вилучене майно продано не було, а сам банк перейшов в розряд банкрутів, і тоді вже заставне майно клієнтів банку реалізується як заставне майно самого банку. Таким чином, на аукціон з продажу нежитлової нерухомості може бути виставлено приміщення заводу, фабрики, розважального центру або бази відпочинку.

За типом це бувають окремі будівлі або приміщення на перших (нежитлових) поверхах житлових будинків.

Як взяти участь в аукціоні з продажу нежитлової нерухомості

Купівля або продаж нежилої нерухомості через аукціон Прозоро.Продажі є стандартною процедурою системи ProZorro по класичному аукціоні на підвищення ціни або голландському з покроковим пониженням стартової суми. Покупець, який бажає взяти участь у цікавих дня нього торгах, подає заявку через Особистий Кабінет торгового Майданчику, на якому він зареєстрований.

Переможцем аукціону оголошується той учасник, який запропонував найвищу ціну. Договір по угоді публікується на сайті Прозоро в позначені Регламентом терміни.

Завантаження основних довідників ...

Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити підпис
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис. Накласти підпис
Варто пам’ятати, що є обмеження стосовно розміру файлу – не більше 50 МБ.
Обрати файл
T. 1 позиція
title__
tenderID__
message_time__
m_text__ vibtn__