Як купити майно банків-банкрутів?
+ 38 (044) 221-32-33
гаряча лінія
акредитований майданчик
Переглянути лоти

Як відбувається процедура покупки майна банків

1 червня 2017 року у дружному сімействі ProZorro відсвяткували знакову подію –перший мільярд гривень, отриманих в якості доходу від продажів через систему ProZorro.sale. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі колективу Прозорро і всіх акредитованих в системі торговельних Майданчиків. У команди Макса Нефьодова амбітні плани – до кінця року вони розраховують вийти на показник в сім мільярдів гривень доходу.

«Українська Універсальна Біржа» приєднується до привітань і повідомляє, що всі бажаючі так само можуть внести свою лепту в нові досягнення ProZorro.Sale, якщо вони планують купити майно банків-банкрутів, що реалізовується Фоном гарантування вкладів фізичних осіб.

З дня старту проекту Прозорро.Продажі оголошено понад 28 тисяч аукціонів, в яких взяли участь близько тисячі потенційних покупців. Будь-який бажаючий може стати учасником аукціону з продажу банківських активів ліквідованих банків. Якщо у вас є акаунт на будь-якому з акредитованих торгових Майданчиків, увійдіть в Особистий Кабінет, щоб подати заявку на участь в торгах, які вас зацікавили. Якщо акаунта ще немає, зареєструйтеся на тому з Майданчиків, який більш зручний для Вас. Всі виставлені на продаж лоти автоматично дублюються на кожному з Майданчиків Прозорро.Продажі.

Покупка майна банків-банкрутів - вдале придбання і вигідна інвестиція

Є велика ймовірність зробити вдалу операцію і придбати цінне майно нижче його ринкової вартості, якщо купити банківський актив у вигляді житлової або нежитлової нерухомості. Найчастіше це приміщення колишніх відділень банків або квартири, які перейшли до банку, який згодом визнаний неплатоспроможним, як заставне майно від клієнтів. Зміст таких об'єктів вимагає постійних витрат (як мінімум, це щомісячні комунальні платежі), тому ФГВФО зацікавлений у якнайшвидшому їх продажі.

Залежно від способу реалізації покупець має можливість:

  • придбати банк цілком, тобто всі кошти, активи та майно банків;
  • купити окремі активи.

Пріоритет віддається продажу банку-банкруту саме як цілісного майнового комплексу. Майновим комплексом називається група об'єктів нерухомого та рухомого майна власника всіх форм власності, на які поширюється його майнові права.

Покупець набуває власності одним пакетом усіх будівель і приміщень, що належать банку на момент ліквідації, а також меблів, техніки, транспортних засобів та всього майна, вказаного в інвентаризації Фондом гарантування вкладників. Продавець, в даному випадку це ФГВФО, отримує можливість реалізувати всю власність ліквідованого банку в максимально короткі терміни, як того і вимагає Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Окремими лотами можна купити майно банків, що ліквідуються, по наступним позиціям:

  • придбати банк цілком, тобто всі кошти, активи та майно банків;
  • нежитлова нерухомість – офіси, торгові площі, готельні комплекси;
  • житлова нерухомість – квартири, будинки, заміські котеджі;
  • транспорт – легкові автомобілі, вантажні, інкасаторські, представницького класу, навантажувачі;
  • офісна та комп'ютерна техніка, засоби зв'язку, обладнання та приладдя;
  • меблі – офісна та побутова, меблево-декоративні твори;
  • побутова техніка, в тому числі освітлювальні прилади;
  • витратні матеріали - папір, засоби для прибирання та інше.

Таким чином у покупців з'являється чудова можливість придбати цікаві товари за не менш цікавим цінами.

Завантаження основних довідників ...

Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити підпис
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис. Накласти підпис
Варто пам’ятати, що є обмеження стосовно розміру файлу – не більше 50 МБ.
Обрати файл
T. 1 позиція
title__
tenderID__
message_time__
m_text__ vibtn__