Що таке майно боржників банків-банкрутів?
+ 38 (044) 221-32-33
гаряча лінія
акредитований майданчик
Переглянути лоти

Майно боржників банків-банкрутів

З усього виставленого на продаж майна ліквідованих банків найбільший і стабільний інтерес викликає майно боржників банків-банкрутів, яке виступало в якості застави і перейшло на баланс банку як відшкодування за простроченими кредитними зобов'язаннями.

Як правило, банки надають великі позики під гарантію забезпечення. В умовах перехідної економіки дані дії вважаються нормою і застосовуються по відношенню до всіх позичальників, незалежно від їх рівня кредитоспроможності.

Застава - це засіб, за допомогою якого банк забезпечує гарантію щодо виконання позичальником кредитної угоди в обумовлені при отриманні позики терміни і в обумовленому обсязі.

Одержувач позики передає кредитору заставне зобов'язання, підтверджуючи тим самим права останнього на отримання предмета застави в разі недотримання іншою стороною умов угоди. При невиконанні своїх зобов'язань власником кредиту, банк набуває права власності на заставне майно боржника.

Неплатоспроможні банки: майно боржників, яке перейшло на їх баланс, як засіб відшкодування збитків при ліквідації

Коли банк визнається неплатоспроможним, з метою відшкодування збитків його вкладників Фонд гарантування вкладів фізичних осіб формує ліквідаційну масу, яка включає в себе всі активи фінансової установи, що ліквідується, в тому числі і заставне майно боржників банку-банкрута, яке перейшло на їх баланс. Дане майно виставляється на реалізацію через аукціони системи Prozorro.Продажі.

Придбати таке майно може кожен бажаючий незалежно від форми господарювання. Будь-яка юридична або фізична особа може, попередньо зареєструвавшись на одному з акредитованих торгових майданчиків, подати заявку для участі на цікавих для неї аукціонах. Якщо учасник аукціону зуміє дати найвищу ціну з усіх запропонованих, у нього з'являється можливість стати власником досить привабливих активів.

Купівля заставного майна - цікаві об'єкти за привабливими цінами

Найчастіше серед заставного майна зустрічається житлова і нежитлова нерухомість. Це обумовлено тим, що банки набагато охочіше в якості застави приймають саме об'єкти нерухомості, так як нерухомість - найбільш надійний актив. Аукціони в системі ProZorro.Sale містять в собі такі можливості для покупців:

  • придбання майна за вартістю істотно нижче ринкової;
  • придбання такого роду майна, яке досить рідко стає об'єктом продажу.

Щоб не пропустити можливість поборотися за володіння цими об'єктами, команда Прозорро.Продажі рекомендує заглядати до розділу «Цікаві лоти». На даний момент в цьому розділі виставлені об’єкти нежитлових приміщень в різних частинах України, квартири, житлові будинки, а також, земельні ділянки в мальовничих куточках країни та інші, не менш цікаві лоти.

Завантаження основних довідників ...

Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити підпис
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис. Накласти підпис
Варто пам’ятати, що є обмеження стосовно розміру файлу – не більше 50 МБ.
Обрати файл
T. 1 позиція
title__
tenderID__
message_time__
m_text__ vibtn__