Оренда земель сільгосппризначення на онлайн-майданчику ТОВ УУБ

У 2021 році на Прозоро.Продажі з’явився новий напрямок – оренда землі сільськогосподарського призначення. І якщо раніше у тимчасове користування здавалися здебільшого приватні паї, то тепер підприємці та навіть звичайні громадяни можуть орендувати також державні і комунальні сільгосп угіддя.

Оренда земель сільгосппризначення на електронних торгах Prozorro.Sale

Повноцінний ринок землі в нашій країні запрацював з 01 липня. Саме тоді на законодавчому рівні почав діяти дозвіл на продаж приватних угідь та здачу в оренду сільськогосподарських земель, які належать державі. Експерти прогнозують, що скасування багаторічного мораторію стане справжнім спусковим гачком для зростання її вартості.

Безумовно, це відіб’ється і на тих, хто цікавиться оголошеннями на зразок «Здам в оренду землю сільгосппризначення», адже збільшення ціни напряму вплине на розмір орендної плати. Як інструмент для подвоєння власних інвестицій аграрні угіддя відмінно зарекомендували себе в країнах ЄС. Так, на їхньому прикладі легко спрогнозувати, що у перші п’ять років ціна 1 га зросте щонайменше на 20%.

Що ж стосується оренди землі сільськогосподарського призначення, в Україні вона потроху зростала ще до офіційного відкриття ринку. Так, у 2020 році вартість 1 га в середньому складала 120 $, а у найбільш родючих регіонах взагалі сягала 300 $. Цьому сприяли чимало факторів: висока конкуренція за найкращі чорноземи, значні, а головне безперервні вливання коштів великих агрохолдингів у оброблювані ними угіддя та бажання збільшити їх площу, чималі інвестиції у весь агропромисловий комплекс, відкриття нових технологій та навіть зростання деяких економічних показників усупереч постійним кризам, що не полишають нашу державу.

Станом на 01 січня 2021 р. взяти в оренду землю сільгосппризначення можна було щонайменше за 1 600 грн./га (для приватних паїв) або до 3 400 грн./га (для ділянок державної власності). При цьому реальна ціна аграрних угідь в країні є значно більшою і може в кілька разів перевищувати середні показники.

Рішення здавати комунальну і державну землю сільгосп призначення в оренду через електронні аукціони Прозорро.Продажі має на меті уникнути тотального дерибану цінного ресурсу ненаситними високопосадовцями. Та навіть приватні власники можуть отримати хороший прибуток, скориставшись для продажу або оренди с/г угідь спеціалізованими майданчиками Prozorro.Sale.

Здам в оренду землю сільськогосподарського призначення на майданчику sale.uub.com.ua

Сьогодні кожне підприємство або приватна особа може здати сільгосп землю в оренду, не боячись поборів чи порушень законодавства. Система Прозорро.Продажі дозволяє робити це відкрито, без хабарів та сумнівних домовленостей. Спостерігати за ходом торгів у режимі онлайн можуть усі бажаючі. Публічність і повна автоматизованість процесу дозволяє попередити будь-які порушення з боку учасників. Усі ставки робляться анонімно, тож домовитися з кимось наперед точно не вийде!

Для участі в аукціонах з оренди землі сільськогосподарського призначення необхідно заздалегідь зареєструватися на одному з 42 акредитованих майданчиків, наприклад, ТОВ «Українська універсальна біржа». Зрозумілий інтерес, кваліфікований персонал, майже цілодобова підтримка – ми маємо все для того, щоб ви досягнули успіху!

Скористайтеся персоналізованою E-mail-розсилкою, офіційною сторінкою ТОВ УУБ у Facebook, зручними земельними ботами у Telegram і Viber – швидко отримуйте актуальну інформацію про оголошення нових торгів з оренди земель сільгосппризначення.