Скільки коштує 1 га землі в Одеській області

на майданчику ТОВ УУБ

Дізнатися, скільки коштує 1 гектар землі в Одеській області, зовсім не складно. Завдяки прозорим торгам Prozorro.Sale уся інформація про продані ділянки є публічною. З моменту запуску ринку землі в Україні минуло небагато часу, тож поки що їх ціна не надто висока. Однак з часом ситуація зміниться і вартість гектара землі в Одеській області значно зросте.

Скільки коштує 1 га землі в Одеській області та інших регіонах України на аукціонах Прозоро.Продажі

У зв’язку зі зростаючим попитом багатьох потенційних покупців цікавить, скільки коштує 1 га землі в Одеській області. Станом на кінець липня 2021 року середня вартість ділянок в Україні становила 26,5 тис. грн./га. У Одеській області вона склала майже 39 тис. грн./га – і це другий показник по країні. Після Закарпатської обл., де один гектар землі пропонують придбати за 49 тис. грн. Лише трохи менше коштуватиме ділянка у Київській обл. – 37,4 тис. грн./га. Також щонайменше 30 тис. грн./га доведеться сплатити, купуючи землю у Хмельницькій або Луганській областях.

Виноград і баштанні культури – те, чим славиться південь нашої країни. Що ж стосується угідь несільськогосподарського призначення, то вартість гектара землі в Одеській області може сягати сотень тисяч доларів. Якщо мова йде про прибережні зони, що в подальшому стануть популярним місцем туристичного відпочинку.

Не тільки дізнатися, скільки коштує 1 гектар землі в Одеській області, а й купити привабливий об’єкт усі бажаючі сьогодні можуть на електронних торгах Прозорро.Продажі. Завдяки інноваційному ІТ-рішенню стати власником ділянок комунальної, державної або приватної власності має право кожен учасник – для цього йому потрібно лише перемогти у нескладному та цілком прозорому аукціоні.

Через відсутність хабарів та будь-якої упередженості по відношенню до учасників торги на Prozorro.Sale швидко завоювали прихильність потенційних покупців і довіру з боку суспільства. Будь-які порушення тут легко виявити та оскаржити. Таким чином, багатомільйонні відкати більше не осідають у кишенях ненаситних чиновників.

Вартість гектара землі в Одеській області на онлайн-майданчику sale.uub.com.ua

Система Прозорро.Продажі включає в себе більше 40 акредитованих платформ, зареєструвавшись на яких, ви зможете не тільки переглядати наявні аукціони, а й подавати цінові пропозиції на обрані лоти. Як свідчить статистика, за останні сім місяців на подібних майданчиках, у тому числі ТОВ «Українська універсальна біржа», вже оголошено майже 3 500 земельних торгів сумарною вартістю понад 1 мільярд гривень. Ціна проданих лотів наразі складає близько 330 млн. грн. Загалом же аукціони Prozorro.Sale принесли державі 60,5 млрд. грн. прибутку.

Більше дізнатися про те, скільки коштує 1 га землі в Одеській області, та як придбати найвигідніший лот, ви можете у персонального менеджера - (044)221-32-33. Підпишіться на тематичну E-mail-розсилку майданчика ТОВ УУБ, наші земельні боти у Telegram і Viber, робіть ставки і перемагайте в аукціонах!