Приватизація державного майна в 2018 році
+ 38 (044) 221-32-33
гаряча лінія
акредитований майданчик
Переглянути лоти

Роздержавлення та приватизація почалась

Нарешті можна констатувати, що роздержавлення та приватизація починається, як того вимагає законодавство України. Як повідомив керівник міжвідомчої групи з питань приватизації Олександр Саєнко, Кабінет Міністрів України врешті решт затвердив відповідні постанови, що дозволять проводити підключення електронних майданчиків до системи Прозорро.Продажі для співпраці з Фондом державного майна України.

Разом з тим прийнятий й нормативний документ, що регламентує правила проведення електронних аукціонів, а також функції організаторів та виконавців торгів.

«Роздержавлення і приватизація з використанням принципів системи Прозорро – це великий крок вперед для України, для наповнення бюджету та покращення інвестиційної привабливості нашої держави» - зазначив Ігор Рибальченко, заступник директора Української універсальної біржі, на майданчику якої й відбуватимуться відповідні торги.

«Майже півроку ми чекали прийняття відповідних постанов. Електронні майданчики вже проходять відповідне тестування, щоб вже в кінці червня роздержавлення і приватизація власності народу України розпочалось максимально ефективно та публічно» - прокоментував Олег Падалка, директор Асоціації «Біржові та електронні майданчики».

Завантаження основних довідників ...

Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити підпис
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис. Накласти підпис
Варто пам’ятати, що є обмеження стосовно розміру файлу – не більше 50 МБ.
Обрати файл
T. 1 позиція
title__
tenderID__
message_time__
m_text__ vibtn__