Заставне майно банків: автомобілі на Прозорро.Продажі
+ 38 (044) 221-32-33
гаряча лінія
акредитований майданчик
Переглянути лоти

Заставне рухоме майно, яке перейшло на баланс банків

Щоб не пропустити цікаві лоти в розділі «Заставне рухоме майно, яке перейшло на баланс банків, пізніше визнаних неплатоспроможними», рекомендується оформити підписку на розсилку, оскільки в цьому розділі досить часто зустрічаються дуже привабливі пропозиції:

  • легкові авто;
  • автомобілі представницького класу;
  • вантажні автомобілі;
  • інкасаторські автомобілі;
  • спецтехніка (снігоочисна машина, навантажувачі тощо);
  • причепи, фургони.

Так само можна стежити за оновленнями безпосередньо на сайті ProZorro.Sale або на веб-порталах акредитованих торгових Майданчиків.

Заставне майно банків: автомобілі представницького класу

Для отримання кредиту на велику суму необхідне забезпечення дотримання умов кредитного договору. В якості такого забезпечення дуже часто виступають автомобілі, які нерідко вилучаються за невиконання обов'язків перед банком. У тому числі і автомобілі VIP-сегмента. Коли на продаж виставляється майно неплатоспроможних банків, такі авто стабільно користуються високим попитом. І це цілком зрозуміло, оскільки з'являється можливість придбати представницький автомобіль за ціною, помітно нижчою за середню ринкову на авто даного класу.

Так, наприклад, Легковий автомобіль Lexus NG RX 350 Executive 3.5 2010 року випуску з пробігом 243 000 км був проданий 18 квітня 2018 року за 547 тисяч гривень, при середній ринкової вартості моделі того ж року випуску з аналогічним пробігом близько 720 тисяч гривень. Але це не єдиний подібний лот. Хочете стати власником елітного авто за ціною «легковика» середнього класу? Слідкуйте за оновленнями в Прозоро.Продажі!

Заставне майно банків: вантажні автомобілі та спецтехніка

Не тільки лоти з VIP-авто викликають стабільний інтерес. Вантажні авто, які були в заставі у банку, що ліквідується, після чого перейшли в його власність і продаються через аукціони Прозоро.Продажі, так само користуються підвищеним попитом. Головний фактор, що формує привабливість в очах потенційних покупців – ціна зазвичай нижча від середньоринкової, іноді навіть істотно нижче. Це обумовлено рядом обставин:

  • реалізація майна проводиться з метою якнайшвидшого погашення заборгованості;
  • чим швидше майно буде продано, тим менше коштів витратиться на його утримання та збереження.

Так само одна з ключових причин інтересу до цього розділу - шанс придбати спецтехніку, яка не представлена в Україні в широкому асортименті або взагалі доставлена в країну за спеціальними замовленнями.

Як купити заставне майно банків, яке перейшло на їх баланс, в тому числі автомобілі, в Україні

Щоб взяти участь в аукціоні, який проводиться в системі ProZorro, потрібно зареєструватися на одному з торгових Майданчиків, акредитованих в системі. Всі лоти в обов'язковому порядку відображаються на кожному з представлених Майданчиків, тому вибір слід зупиняти на тому, який зручніший для Покупця.

Подавши заявку на участь в торгах, слід подбати про те, щоб на момент їх проведення не виникло проблем з інтернетом, можливо навіть підготувати альтернативне джерело на випадок екстреного відключення основного. Необхідно також враховувати, що перевагу під час торгів має той, хто спочатку зробив найвищу ставку – цей учасник виконує свій хід останнім і має можливість коригувати ставку.

Завантаження основних довідників ...

Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити підпис
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис. Накласти підпис
Варто пам’ятати, що є обмеження стосовно розміру файлу – не більше 50 МБ.
Обрати файл
T. 1 позиція
title__
tenderID__
message_time__
m_text__ vibtn__