Заставне майно, що перейшло у власність банку – нерухомість
+ 38 (044) 221-32-33
гаряча лінія
акредитований майданчик
Переглянути лоти

Заставне майно, що перейшло у власність банку – нерухомість

Починаючи з лютого 2017 року реалізація майна ліквідованих банків, в тому числі заставного майна, яке перейшло в їх власність, здійснюється виключно через систему Прозоро.Продажі, яка побудована на основі принципів і механізмів ProZorro.

Одним з популярних серед покупців напрямків роботи ProZorro.Sale можна впевнено називати продаж житлової нерухомості неплатоспроможних банків. Найчастіше це:

  • кімнати;
  • квартири;
  • будинки;
  • частина будинку або квартири.

Це може бути відчужене на користь банку заставне майно клієнтів (будинок, квартира), яке після ліквідації банку виставлено на реалізацію у Прозоро.Продажі. Сам банк, який ліквідується так само може мати певний фонд житлової нерухомості:

  • житлові приміщення для співробітників;
  • представницький житловий фонд.

Як формується ціна на заставне майно, яке перейшло у власність банку, в тому числі нерухомість

У процесі ліквідації спеціальною комісією проводиться експертна оцінка відчужуваного майна, початкова ціна лота не може бути нижче оціночної вартості. Оціночна вартість визначається з урахуванням різних факторів і може бути як досить привабливою для покупців, так і цілком ринковою. Чим вища можливість того, що нерухомість буде куплена в найкоротші терміни, тим вищою буде оціночна вартість майна, а отже і стартова ціна лота.

Крок аукціону дорівнює 1 відсотку від початкової вартості лота. Таким чином, чим вище стартова ціна, тим більший мінімальний крок аукціону. У максимальному кроці покупці не обмежені. Цікаві об'єкти житлової нерухомості продаються за ринковими цінами, оскільки це продиктовано стабільним попитом на такого роду пропозиції.

В результаті, підсумкова вартість для покупців квартири або будинку при купівлі через систему ProZorro.Sale виявляється нижчою, ніж при угодах через агентства нерухомості. Мінімальною економією є сума гонорару для ріелтора. Крім того, покупець платить реальну вартість нерухомості, а не штучно завищену, що можливо при угодах з недобросовісними продавцями або агентами. Економляться кошти і час на підготовку всього продажного пакету документів – цю роботу повністю бере на себе ФГВФО.

Ключовий фактор при оцінці заставного майна – ймовірність його швидкого продажу. Цілком можливо, що об'єкт, який зацікавив покупця знаходиться в ідеальному стані, але в маленькому місті або котедж у віддаленому районі, що ускладнює швидкий продаж. Для покупців, що шукають даного типу об'єкти, з'являється прекрасний шанс придбати хорошу нерухомість за найнижчими цінами. Можливо це будете саме Ви.

Завантаження основних довідників ...

Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити підпис
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис. Накласти підпис
Варто пам’ятати, що є обмеження стосовно розміру файлу – не більше 50 МБ.
Обрати файл
T. 1 позиція
title__
tenderID__
message_time__
m_text__ vibtn__