Заставне майно банку: нерухомість
+ 38 (044) 221-32-33
гаряча лінія
акредитований майданчик
Переглянути лоти

Нерухомість в якості заставного майна банків-банкрутів

Заставне майно банку - будь-яка власність, яка перейшла на баланс кредитної установи, визнаної неплатоспроможною (це можуть бути квартири, будинки, офіси та ін.). Подібні фінансові організації ліквідуються з формуванням ліквідаційної маси. Цим займається ФГВФО, який виставляє активи на продаж в системі ProZorro.

До нерухомості, яка знаходиться в заставі кредитних установ, відноситься: квартира, ділянка землі, офісна будівля, частина або весь будинок. Банк-банкрут і сам може володіти нерухомим майном, наприклад, житлом для співробітників.

Реалізація заставного майна банків в Україні

У 2017 році законодавчо встановлено, що будь-які активи банків-банкрутів продаються через електронну систему ProZorro.

Стати власником заставного майна банку, наприклад, нерухомості, може будь-хто. Викуп боргу або купівля застави більш вигідні, оскільки вартість подібних об'єктів, в порівнянні з ринковою, менша. Різниця у вартості може бути нижчою на 20-30% поточної вартості житла на ринку.

Об'єктом торгів можуть стати й нежитлові приміщення (наприклад, торгові майданчики, склади). Тому в онлайн-аукціоні беруть участь не тільки бажаючі обзавестися квартирою, а й власники бізнесу.

Як стати власником нерухомості ліквідованого банку?

Щоб брати участь в аукціоні потрібно подати заявку, зареєструвавшись на торговому майданчику, що пройшов акредитацію в «Прозорро» sale.uub.com.ua. Пройти торги на аукціоні. І, вигравши аукціон, стати законним власником майна банку-банкрута, купивши при цьому житло (нежитлове приміщення) за ціною, вигіднішою ринкової.

Завантаження основних довідників ...

Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити підпис
Електронний цифровий підпис відсутній.
Необхідно накласти електронний цифровий підпис. Накласти підпис
Варто пам’ятати, що є обмеження стосовно розміру файлу – не більше 50 МБ.
Обрати файл
T. 1 позиція
title__
tenderID__
message_time__
m_text__ vibtn__