Участь в аукціоні земельних ділянок в Україні на майданчику УУБ

З 01 липня 2021 р. до продажу земельних ділянок на аукціоні, що проходитиме у сучасному електронному форматі, нарешті зможуть долучитися усі бажаючі. Саме тоді в дію вступить довгоочікуваний закон «Про обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення», яким Президент України скасував мораторій на реалізацію державних і приватних с/г угідь.

Особливості державного аукціону земельних ділянок та його проведення в електронній системі Прозоро.Продажі

Скасування заборони на продаж землі сільгосппризначення – історичний момент для нашої країни. Адже майже весь час незалежності українці були позбавлені права користуватися цим специфічним ресурсом. Землю успадковували або здавали в оренду. Землевласники, наприклад, не могли перепродати свої паї чи використати їх у якості банківської застави, щоб відкрити власний бізнес.

Враховуючи резонансність прийнятого рішення, влада передбачила відтермінування запуску першого онлайн-аукціону земельних ділянок. За місяць право купувати землю с/г призначення у обсязі не більше 100 га отримають фізичні особи, що є громадянами України. З 01 січня 2024 р. до торгів долучаються юридичні особи, якщо вони також належать українцям, а максимальний ліміт збільшується до 10 000 га. З’ясувати, чи варто дозволити купувати земельну ділянку на аукціоні іноземцю, влада планує на загальному референдумі, де кожен громадянин зможе висловити свою думку.

Також довгий час лишалося відкритим питання продажу аграрних угідь, що належать державі або місцевим громадам. В результаті довготривалих обговорень Верховна Рада ухвалила законопроект, який передбачає кардинально новий підхід до передачі права володіння такими активами. Відтепер земельні ділянки сільгосппризначення можна реалізовувати чи здавати в оренду виключно на електронних торгах. Завдяки їм участь в аукціоні на земельну ділянку стане дійсно прозорою, відкритою та доступною кожному.

На щастя в Україні вже створені необхідні технічні інструменти. Досягти високих економічних результатів, продавати або здавати в оренду землю за максимально спрощеною та зрозумілою процедурою допоможуть онлайн-аукціони Прозорро.Продажі.

Аукціон земельних ділянок в Україні – взяти участь на майданчику sale.uub.com.ua

Унікальний сервіс, що складається з електронного модуля та 40 спеціалізованих майданчиків на зразок Української універсальної біржі, вже більше чотирьох років допомагає державі реалізовувати непотрібні активи. Нерухомість, транспортні засоби, земельні ділянки, вагони «Укрзалізниці», необроблена деревина, майно банкрутів, промислове обладнання, заводи «Укрспирту». Швидко та без будь-яких прихованих платежів тут можна придбати все, що завгодно – від кулькової ручки до потужного виробничого комплексу.

Для участі в аукціоні на земельну ділянку необхідно зареєструватися на майданчику Української універсальної біржі, сплатити встановлені грошові внески та зробити ставку на найбільш цікавих торгах.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, слідкуйте за появою нових аукціонів через E-mail-розсилку, спеціальні земельні боти у Telegram та Viber. З усіма питаннями щодо онлайн-аукціонів земельних ділянок на Prozorro.Sale звертайтеся до наших менеджерів - (044)221-32-33.