У Полтаві купити кругляк сосни ви зможете на онлайн-майданчику УУБ

Починаючи з 2020 р. купити кругляк сосни у Полтаві деревообробні підприємства можуть на публічних аукціонах ProZorro.Sale. Подібні зміни влада була змушена впровадити через катастрофічне зростання кількості корупційних схем і договорняків під час укладення прямих договорів. Тож якщо вам необхідно купити ліс-кругляк сосни у Полтаві на цілком чесних і прозорих торгах – звертайтеся на майданчик Української універсальної біржі.

Куплю кругляк сосни у Полтаві і Полтавській області на аукціоні Прозорро.Продажі

01 лютого 2020 р. почала діяти нова Постанова Кабінету міністрів №1178, згідно якої державні підприємства, що є постійними лісокористувачами, частину запасів деревини (мінімум 25%) зобов’язані реалізовувати через електронну систему Прозорро.Продажі. Поки що на торгах, які публікуються на майданчику sale.uub.com.ua, виставляються великі лоти. Купити ліс-кругляк з лісгоспів у Полтаві поки що можна лише партіями від 150 куб. м, однак з часом на публічних аукціонах виставлятимуться і ті лоти, вартість яких є меншою за 200 000 грн.

Разом з електронною системою обліку можливість купити ліс-кругляк у Полтаві на прозорих торгах дозволить суттєво зменшити тіньовий продаж деревини, який сьогодні складає 20% від усього ринку. Обидва нововведення були підготовлені Держлісагенством, експертними командами ДП «Прозорро.Продажі» та Офісу ефективного регулювання BRDO.

Раніше керівники лісових господарств навмисно завищували вартість лотів, пропонуючи покупцям домовитися напряму і вигідно купити кругляк сосни у Полтаві за меншу вартість. Звісно, відповідальні особи отримували за це чималі відкати. Також досить часто в документах про продаж не вказується справжня ціна та обсяги проданої сировини. Внаслідок подібних махінацій лісозаготівельні організації позбавлялися значної частини прибутку, що завдавало збитків усій галузі.

Продам дуб-кругляк у Полтаві на майданчику sale.uub.com.ua

Вас цікавлять великі партії необробленої деревини, зокрема дубу? Найкращим рішенням купити ліс-кругляк у Полтаві стане участь в прозорому аукціоні на майданчику sale.uub.com.ua.

Створений у 2016 р. антикорупційний стартап Прозорро.Продажі, частиною якого є і майданчик Української універсальної біржі, вже допоміг державі заробити 26 млрд. грн. Зокрема 88 млн. грн. склав дохід, отриманий від продажу необробленої деревини, в тому числі дубу-кругляку. І це лише за два місяці роботи у новому напрямку.

Зараз все більше деревообробних підприємств у Полтаві хочуть купити кругляк сосни або дуба на прозорому публічному аукціоні – у цьому вам неодмінно допоможуть фахівці електронного майданчика Української універсальної біржі. Що для цього потрібно? Зареєструватися самостійно або зателефонувати персональному консультанту за номером (044) 221-32-33. Щоб дізнатися про появу нових торгів, підписуйтеся на регулярну електронну розсилку, нашу офіційну сторінку у Facebook та інтелектуальний Telegram-бот УУБ.